Särkijärven kalastusseuran vuosikokous

Vuosikokous pidetään 25.7.2020 kello 18 Sepänsaaressa. Asialistalla mm. edellisen kauden tilinpäätös, uuden johtokunnan valinta, toimintasuunnitelma ja talousarvio tulevalle kaudelle sekä seuran sääntömuutos.

Tule tekemään esityksiä Särkijärven kehittämiseksi. Särkijärvi on kalastusseuralla vuokralla Kyrösjärven ja Inkulan kalastuskunnilta ja vastaa kalaston kehittämisestä ja järven kunnosta. 

Vuosikokouksen jälkeen vietetään iltaa hauskanpidon merkeissä. Rantabuffetti on avoinna, syötävää ja juotavaa saa ostaa, illan yhteisen sävelen antaa Kari Muistola kitarastaan. Koronaviruksen rajoitussuositukset ovat täälläkin voimassa.

Tervetuloa mukaan kaikki järven rantamilla kesää viettävät, ystävät voi tuoda mukana.

Särkijärven kalastusseuran johtokunta.

(150)

Kommentointi on suljettu.